Drobečková navigace

O ŠKOLE > ZPRÁVY > Informace ze školní jídelny

Informace ze školní jídelnyVážení rodiče,
přeposílám informace ze školní jídelny Světice, platí i pro  Tehov, jen čipy nemusíte vyzvedávat, přivezeme je:


Vážení rodiče,

děkujeme Vám za přízeň v uplynulém školním roce a jsme rádi, že budete i nadále odběrateli naší školní kuchyně. Rádi bychom Vás také informovali, že v loňském školním roce proběhla v naší kuchyni inspekční návštěva České školní inspekce, která hodnotila naší kuchyň jako příklad dobré praxe. Inspektorky ocenily nejen skladbu jídel a kvalitu podávaných obědů ale i provoz celé kuchyně.
 
O kvalitu podávaných jídel se bude i v tomto školním roce starat vedoucí kuchyně pan Filip Drgoň  a jeho tým. Já vám budu k dispozici v případě řešení jakýchkoliv problémů se stravovacím systémem a najdete mě v kanceláři kuchyně, případně na e-mailu: dubova@magic-hill.cz nebo telefonu 739 367 509.

Prosím o doručení vyplněné přihlášky ke stravování, pokud jste tak již neučinili.

Administrativa školního stravování probíhá v systému www.strava.cz. Cena za oběd činí pro děti 7-10 let 32,- Kč, pro děti od 11 let 34,- Kč, pro cizí strávníky a dospělé osoby pak 68,- Kč (pro zařazení do příslušné kategorie rozhoduje dosažený věk ve školním roce). 

Úhrada stravného probíhá zálohově na účet školní kuchyně č. 5220014036 / 5500 (pod variabilním symbolem-rodné číslo s uvedením jména dítěte v poznámce), případně v hotovosti v kanceláři kuchyně.

Výdej obědů je organizován přes čipový systém. Čipy jsou pro nově příchozí děti vydávány v kanceláři školní kuchyně oproti záloze 200 Kč (po ukončení odběrů obědů při vrácení čipu bude záloha vrácena).

Přihlašování a odhlašování strávníků provádí strávník (zákonný zástupce) přes webový portál www.strava.cz.
Přihlašovací údaje jsou:
výběr jídelny – 10895
uživatel – příjmení.jméno dítěte bez diakritiky a malým písmem (např. novak.jan)
heslo – jméno.příjmení (např. jan.novak). Po přihlášení lze v „nastavení“ heslo měnit. (U stávajících klientů nastavení hesla jsme neměnili, je stejné jako v loňském roce)

Děti mají možnost výběru ze dvou jídel. Změnu výběru lze provést nejpozději 2 pracovní dny předem do 10 hod. (pracovním dnem se rozumí den školní docházky, nikoliv prázdniny) a odhlašování oběda nejpozději den předem do 9 hod. Poté nelze změny v systému provádět.

Změny/odhlášení provedete po přihlášení:

objednávky, překliknutí/smazání znaku ve čtverečku na levém kraji  výběru
pro provedení změny nutné potvrdit nahoře zeleným příkazem „ODESLAT“

V pravém horním rohu vidíte aktuální stav svého kreditu. Sledujte prosím výši svého kreditu, po překročení záporného kreditu 100 Kč není možné provést objednávku stravy.
 
Děti si mohou vyzvednout čip v kanceláři kuchyně oproti záloze 200,- Kč vždy mezi 9 a 13 hod. (1.9.od 9,15 hod.). Doporučujeme obstarat šňůrku na krk s karabinou. V případě ztráty čipu dítě dostane za stejný poplatek nový čip. Pokud dítě zapomene čip, oběd ten den dostane, po sdělení jména a třídy přímo pracovnici výdeje u okénka. Po ukončení odběru obědů z naší kuchyně prosíme vraťte čip v kanceláři, bude vám vrácena záloha.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.  Těšíme se na spolupráci.

S přáním dobré chuti,

Petra Dubová, hospodářka

MT: 739 367 509

Školní kuchyně Světice

Základní škola s RvJ Magic Hill

Říčany u Prahy

www.magic-hill.cz

 

 


30. 5. Ferdinand

Zítra: Kamila

KALENDÁŘ AKCÍ

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9
Ředitelské volno - připomínka
10
Ředitelské volno - připomínka
11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21
Rozhodnutí o přijetí do mateřské školy
22 23 24 25 26
27 28
Fotograf
Ceny fotografií
29 30 31 1 2

Návštěvnost stránek

217654