Prosba

prosíme vás, abyste před koncem školního roku prohlédli dětem skříňky v šatnách a také koše se zapomenutými věcmi. O prázdninách se budou skříňky a šatny čistit a veškeré věci věnujeme charitě.

Ve škole nám ještě zbyly dětmi vypěstované bylinky, které se nám pro nepřízeň počasí nepodařilo prodat na pouti, pokud máte zájem, jsou v chodbě zš a je tam též i pokladnička na dobrovolný příspěvek.

Publikováno 24. 6. 2019 17:18

Převzetí rozhodnutí mš a dodatečný zápis do lesní mš

ve škole nám zbyla více než polovina rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do mš. Prosíme o jejich vyzvednutí do konce školního roku. Převzetím zejména kladného rozhodnutí dáváte jasně najevo, že máte zájem do mš nastoupit.

Od pondělí 24. 6. do čtvrtka 28. 6. probíhá dodatečný zápis do lesní mš. Přihlášku najdete na našich stránkách, odevzdat ji můžete vždy mezi 8:00 a 16:00 v mš nebo ve škole, případně ji můžete poslat datovou schránkou.

Publikováno 18. 6. 2019 11:29

větší fotografie třídy, celé MŠ a předškoláků stojí 50 Kč, skupinky s kamarády a sourozenci 25 Kč. Fotografie jsou už hotové, prosíme o zaplacení do pátku.

Publikováno 17. 6. 2019 20:28

Přijímací řízení do MŠ

od dnešního dne můžete v mš převzít rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení do mš.

Publikováno 10. 6. 2019 10:57

Fotograf

Datum konání: 17. 6. 2019

v pondělí 17. 6. proběhne fotografování tříd. Pokud se děti budou chtít fotit ještě ve skupinkách s kamarády, napište nám, prosíme, váš výslovný souhlas.

Publikováno 4. 6. 2019 9:55

Setkání s lesní mš

připomínáme zítřejší setkání na téma lesní mš a srdečně vás zveme na louku a na obecní úřad.  Šimčíková

bezpečné riziko.pdf

leták zázemí lmš.pdf

Publikováno 21. 5. 2019 10:35

Informace k zápisu do MŠ

13. května noste přihlášky do MŠ  během dopoledne (od 8:00 do 13:00) do ředitelny, odpoledne do MŠ.

Na přihlášku vyznačte předběžný zájem o lesní MŠ (chcete-li rovnou lesní třídu či pouze v případě nepřijetí do běžné třídy). Pokud se lesní MŠ nenaplní, budou osloveni rodiče nepřijatých dětí. Obě třídy se budou naplňovat podle platných kritérií.

Publikováno 9. 5. 2019 12:21

Dodavatel obědů III.

ze 120 odběratelů obědů jsme obdrželi 35 vyjádření. Většina z nich se přiklání k dražší jídelně ze Světic. Tudíž budeme respektovat vůli většiny a pro rok 2019/20 budeme odebírat obědy z jídelny Světice.

Publikováno 11. 4. 2019 23:51

Dodavatel obědů II.

přikládám ukázku jídelníčku ze Světic. Podle strávníků, kteří již jídlo odebírají, jídelna vaří výborně.

Upřesňuji informace o cenách: MŠ 24 Kč, ZŠ 7 až 10 let 32 Kč, starší děti 34 Kč. Systém placení a objednávek by zůstal v podstatě stejný. Dostala jsem od vás jen velmi málo reakcí, z MŠ žádnou, vyjádřete se, prosím, do konce týdne.

Menu_ukazka.xlsx

Publikováno 9. 4. 2019 11:14

Dodavatel obědů

v současné době řešíme budoucího dodavatele obědů pro naši školu, a proto bych vás chtěla požádat o stanovisko.

Stávající dodavatel (Arter) garantuje nízkou cenu obědů (do 25 Kč pro dítě z prvního stupně ZŠ), dopravu zdarma. Bojujeme občas s nízkou kvalitou, přesolováním, ale je nám nasloucháno a dodavatel se nám snaží vyhovět. Výběr ze třech jídel pro všechny děti.

Nový dodavatel (Magic Hill Světice) stanovil cenu na horní hranici vyhlášky (MŠ 25 Kč, 1. stupeň 32 Kč). Slibuje vyšší kvalitu, ale na informační návštěvě nám jídlo ochutnat nedali. Výběr ze dvou jídel (masové a vegetariánské), pro MŠ jen jedno jídlo. Dopravu by musela zajistit obec.

Velice by nás zajímal váš názor, zda jste ochotni připlatit za (bohužel v tuto chvíli negarantovanou) kvalitu a menší výběr, nebo zda máme zůstat u stávajícího, levnějšího dodavatele, kde je kvalita bohužel též v tuto chvíli nejistá, ale podle vašich podnětů ji můžeme částečně ovlivnit.

Prosíme, zeptejte se dětí, a napište nám na mail: reditelka@zstehov.cz, nebo přímo do diskuze pod zprávou. Děkuji, Šimčíková

Publikováno 3. 4. 2019 21:06

18. 7. Drahomíra