Provoz školy v pátek

vzhledem k dnešnímu "poplachu" bude v pátek provoz školy zcela běžný.

Publikováno 22. 9. 2020 11:51

Požár III.

vypadá to, že dodávka elektřiny byla obnovena. Pokud Vám to pomůže, vraťte děti do školy (i do mš). Velice se omlouváme se se za zmatky, ale prvotní informace (v 7:30) byly pouze, že hoří trafostanice a nejde proud a bylo třeba se rozhodnout rychle.

Publikováno 22. 9. 2020 9:09

Požár II

vyhořelé pojistky v trafostanici by měly být opraveny během dopoledne. Pokud jste nechali děti doma, můžete si vyzvednout oběd.

Publikováno 22. 9. 2020 8:29

Požár trafostanice

v Tehově hoří trafostanice a byla vypnuta elektřina. Prosíme, vyzvedněte si dnes děti co nejdříve., O dalším postupu Vás budeme informovat.

Publikováno 22. 9. 2020 7:44

minulý pátek v naší obci nabízel neznámý muž dvěma nezletilým dívkám svezení v modrém autě a byl velmi neodbytný. V autě měl malého bílého psa, na kterého se snažil dívky nalákat. Věc již šetří PČR, varujte zejména děti, které chodí domů samotné. Pokud by se opět snažil děti kontaktovat, volejte 158 a informujte, prosíme, vedení školy.

Publikováno 16. 9. 2020 17:57

Nabídka kroužků OS Tehov a na farmě

zasílám nabídky a rozpis kroužků.

kroužek farma.pdf

Kroužky OST 2020-21.pdf

Publikováno 8. 9. 2020 14:17

Přerušení dodávky elektřiny a nabídka kroužku

ve čtvrtek 10. 9. nepůjde ve velké části obce elektřina, bohužel i v naší škole. Budeme mít samozřejmě problém se světlem, případným topením a mytím nádobí.  Prosíme, kdo můžete, nechte si děti doma. Pokud budou děti ve škole obědvat, pro všechny bude polévka a řízek v housce či chlebu.

Zároveň zasílám nabídku kroužku angličtiny.

nabídka kroužku.pdf

Publikováno 1. 9. 2020 13:31

Manuál k provozu ZŠ a MŠ

zveřejňuji školní manuál k provozu ZŠ a MŠ, který vychází z platného manuálu MŠMT.

manuál zš a mš.docx

Publikováno 31. 8. 2020 14:58

Přihlášky ke stravování

přihlášky ke stravování se skutečně týkají všech dětí ze ZŠ, protože loni jídelna tyto přihlášky nevyžadovala, ale pro provoz  školní jídelny jsou povinné. Přihlášku můžete poslat oskenovanou přímo do jídelny, donést osobně nebo přinést do školy. Rodiče dětí z MŠ vyplní naši školní přihlášku po nástupu do školky, jelikož u školkových dětí je mezičlánkem v poskytování stravy naše škola.

prihlaska ke stravovani (2).docx

informace ke stravovani (1).docx

Publikováno 25. 8. 2020 12:50

Zahájení školního roku

posílám pokyny pro zahájení školního roku. Rozvrhy na stránkách ještě nejsou aktuální, budou ve čtvrtek 27. 8.

Pokud jste nestihli doručit do Světic přihlášku ke stravování, mohou ji děti donést do školy. Týká se to všech dětí! Pokud někdo ztratil čip, může přinést do školy 200 Kč a my mu opatříme nový.

První týden školy:

Žáci 2. až 5. třídy přijdou do školy na 8:00. Zahájení bude do 8:45. Od středy bude vyučování probíhat do 11:40, pak půjdou třídy postupně na oběd, bude fungovat školní družina. Prosíme rodiče, aby nevstupovali do budovy školy.

Žáci první třídy zahájí školní rok až v 9:00. Do třídy může s dítětem pouze jeden zákonný zástupce. Po zahájení děti ohlídá paní vychovatelka a proběhne krátká třídní schůzka. Přineste si s sebou 200 Kč na čip.

První týden první třídy:

Středa a čtvrtek vyučování do 10:00, poté je možnost družiny. Pátek do 11:00.

Od pondělí 7. 9. bude vyučování podle rozvrhu.

Ze školních stránek je možný odběr zpráv, pokud jste odebírali dosud jen zprávy z MŠ, je nutné si zaškrtnout štítek ZŠ, případně Všechny zprávy.

Ve škole budou stále zvýšená hygienická opatření (dezinfekce, větrání, WC a umyvadla pro jednotlivé třídy), ale jinak se budeme snažit, aby výuka probíhala co možná nejnormálněji.

Těšíme se!

Publikováno 24. 8. 2020 13:48