Výsledky přijímacího řízení do mateřské školy

na úřední desce najdete výsledky přijímacího řízení do MŠ i LMŠ v Tehově.

Publikováno 12. 6. 2020 13:00

Výsledky přijímacího řízení do 1. ročníku ZŠ 2020/21

na úřední desce najdete výsledky přijímacího řízení. Rozhodnutí bude zasíláno nepřijatým žákům a žákům s odkladem školní docházky, rozhodnutí o přijetí bude na vyžádání předáno osobně.

Publikováno 14. 5. 2020 11:29

Otevření ZŠ a MŠ Tehov 2

Datum konání: 25. 5. 2020

vzhledem ke značnému množství dotazů upřesňuji:

1) Čím později vyplníte dotazník, tím kratší čas budeme mít na rozhodování o organizaci školy od 25. 5.  a tím později Vám to dáme na vědomí.

2) Nezasílejte nám Čestné prohlášení, to přinesou děti až při nástupu do školy a školky. Pečlivě zvažte svůj podpis, protože v případě nákazy mohou být z nepravdivých informací vyvozeny právní důsledky (např. dítě přechodně navštěvuje jinou MŠ, chodí na tréninky či kroužky, stýká se s dětmi, které nechodí do naší školy). Podepište jen v případě, kdy bezpečně víte, že se Vaše dítě nemohlo nikde nakazit, chráníte tím sebe i ostatní.

Děkuji za pochopení a zdravím, Šimčíková

Publikováno 7. 5. 2020 22:20

Otevření ZŠ a MŠ Tehov

Datum konání: 25. 5. 2020

zasíláme Vám informace o otevření ZŠ a MŠ Tehov a  prosíme o vyplnění dotazníků. Věnujte také, prosím, pozornost textu čestného prohlášení.

Dopis rodičům.pdf

čestné_prohlášení.pdf

Publikováno 6. 5. 2020 13:43

jistě už netrpělivě očekáváte informace k plánovanému znovuotevření škol. Skutečnost je bohužel taková, že ani my žádné informace nemáme, pouze ty televize a z internetu, stejně jako Vy. Manuály s podmínkami pro provoz MŠ, ZŠ a školních jídelen byly MŠMT přislíbeny do konce dubna, včera byl tento termín posunut na 10. květen. Prosíme Vás tedy o trpělivost, budeme Vás informovat hned, jak tyto manuály obdržíme.

Srdečně Vás zdraví zaměstnanci ZŠ a MŠ Tehov

Publikováno 30. 4. 2020 12:22

Zápis do 1. ročníku

Vážení  rodiče,

na záložce Úřední deska najdete pokyny k zápisu do 1. ročníku ZŠ.

Publikováno 29. 3. 2020 12:15

Platba školné a stravné

na měsíc duben, prosíme, neplaťte školné ani stravné. V případě otevření školky běhen dubna použijeme přeplatky z března. V případě neotevření budou přeplatky vráceny. Držme si palce a hlavně na sebe dávejte pozor! Přeji vám hodně zdraví, Šimčíková

´t

Publikováno 25. 3. 2020 18:32

Přítomnost ve škole

Vážení rodiče,::

pokud potřebujete potvrzení o OČR či cokoli jiného, budeme ve škole každé pondělí od 8:15 do 12:15. Zvoňte na ředitelnu a vstupujte, prosím, jednotlivě a s rouškou. Pro setkání v jinou dobu mne kontaktujte na 72295638.

Publikováno 22. 3. 2020 22:00

Potvrzení

Datum konání: 12. 3. 2020

zítra (12. 3.), budeme od 8:00 do 12:00 v ředitelně školy vydávat potvrzenou žádost o ošetřovné.

Publikováno 11. 3. 2020 12:01

až do odvolání jsou zrušeny kroužky konané ve škole a školce. Náhrada bude možná po dohodě s lektory podle doby uzavření škol, případně budou rodičům vráceny peníze. Kurz plavání bude zkrácen, škola bude hradit pouze uskutečněné lekce, náhrada bohužel není možná kvůli velkému vytížení bazénu. Kurz bruslení bude podle vyjádření vedoucího pana Altrichtra nahrazen. děkujeme za pochopení.

Ještě malé upozornění: U dětí se opět objevily vši.

Potvrzení o uzavření školy dáme v nejbližších dnech na stránky, pokud by zaměstnavatel požadoval originál, kontaktujte ředitelku školy.

Publikováno 10. 3. 2020 16:17