O ŠKOLE > ZPRÁVY > Dodavatel obědů

Dodavatel obědů

v současné době řešíme budoucího dodavatele obědů pro naši školu, a proto bych vás chtěla požádat o stanovisko.

Stávající dodavatel (Arter) garantuje nízkou cenu obědů (do 25 Kč pro dítě z prvního stupně ZŠ), dopravu zdarma. Bojujeme občas s nízkou kvalitou, přesolováním, ale je nám nasloucháno a dodavatel se nám snaží vyhovět. Výběr ze třech jídel pro všechny děti.

Nový dodavatel (Magic Hill Světice) stanovil cenu na horní hranici vyhlášky (MŠ 25 Kč, 1. stupeň 32 Kč). Slibuje vyšší kvalitu, ale na informační návštěvě nám jídlo ochutnat nedali. Výběr ze dvou jídel (masové a vegetariánské), pro MŠ jen jedno jídlo. Dopravu by musela zajistit obec.

Velice by nás zajímal váš názor, zda jste ochotni připlatit za (bohužel v tuto chvíli negarantovanou) kvalitu a menší výběr, nebo zda máme zůstat u stávajícího, levnějšího dodavatele, kde je kvalita bohužel též v tuto chvíli nejistá, ale podle vašich podnětů ji můžeme částečně ovlivnit.

Prosíme, zeptejte se dětí, a napište nám na mail: reditelka@zstehov.cz, nebo přímo do diskuze pod zprávou. Děkuji, Šimčíková