Setkání s lesní mš

připomínáme zítřejší setkání na téma lesní mš a srdečně vás zveme na louku a na obecní úřad.  Šimčíková

bezpečné riziko.pdf

leták zázemí lmš.pdf

Publikováno 21. 5. 2019 10:35

Informace k zápisu do MŠ

13. května noste přihlášky do MŠ  během dopoledne (od 8:00 do 13:00) do ředitelny, odpoledne do MŠ.

Na přihlášku vyznačte předběžný zájem o lesní MŠ (chcete-li rovnou lesní třídu či pouze v případě nepřijetí do běžné třídy). Pokud se lesní MŠ nenaplní, budou osloveni rodiče nepřijatých dětí. Obě třídy se budou naplňovat podle platných kritérií.

Publikováno 9. 5. 2019 12:21

Dodavatel obědů III.

ze 120 odběratelů obědů jsme obdrželi 35 vyjádření. Většina z nich se přiklání k dražší jídelně ze Světic. Tudíž budeme respektovat vůli většiny a pro rok 2019/20 budeme odebírat obědy z jídelny Světice.

Publikováno 11. 4. 2019 23:51

Dodavatel obědů II.

přikládám ukázku jídelníčku ze Světic. Podle strávníků, kteří již jídlo odebírají, jídelna vaří výborně.

Upřesňuji informace o cenách: MŠ 24 Kč, ZŠ 7 až 10 let 32 Kč, starší děti 34 Kč. Systém placení a objednávek by zůstal v podstatě stejný. Dostala jsem od vás jen velmi málo reakcí, z MŠ žádnou, vyjádřete se, prosím, do konce týdne.

Menu_ukazka.xlsx

Publikováno 9. 4. 2019 11:14

Dodavatel obědů

v současné době řešíme budoucího dodavatele obědů pro naši školu, a proto bych vás chtěla požádat o stanovisko.

Stávající dodavatel (Arter) garantuje nízkou cenu obědů (do 25 Kč pro dítě z prvního stupně ZŠ), dopravu zdarma. Bojujeme občas s nízkou kvalitou, přesolováním, ale je nám nasloucháno a dodavatel se nám snaží vyhovět. Výběr ze třech jídel pro všechny děti.

Nový dodavatel (Magic Hill Světice) stanovil cenu na horní hranici vyhlášky (MŠ 25 Kč, 1. stupeň 32 Kč). Slibuje vyšší kvalitu, ale na informační návštěvě nám jídlo ochutnat nedali. Výběr ze dvou jídel (masové a vegetariánské), pro MŠ jen jedno jídlo. Dopravu by musela zajistit obec.

Velice by nás zajímal váš názor, zda jste ochotni připlatit za (bohužel v tuto chvíli negarantovanou) kvalitu a menší výběr, nebo zda máme zůstat u stávajícího, levnějšího dodavatele, kde je kvalita bohužel též v tuto chvíli nejistá, ale podle vašich podnětů ji můžeme částečně ovlivnit.

Prosíme, zeptejte se dětí, a napište nám na mail: reditelka@zstehov.cz, nebo přímo do diskuze pod zprávou. Děkuji, Šimčíková

Publikováno 3. 4. 2019 21:06

Zápis do 1. ročníku

zápis do 1. ročníku ZŠ se koná v pondělí 15. dubna od 13:00 do 17:00.

Nezapomeňte s sebou: dítě, jeho rodný list, svůj občanský průkaz. Žádost o přijetí a Zápisní list si můžete stáhnout v sekci Formuláře ke stažení nebo vyplnit až na místě.

Publikováno 24. 3. 2019 0:39

Setkání se zahraničními studenty

ve středu od 15:00 do 17:00 máte možnost se ve škole setkat s našimi zahraničními studenty.

Publikováno 4. 2. 2019 13:39

Přání

Vážení rodiče, milé děti,

za celý tým naší školy vám přeji krásné Vánoce a v novém roce hodně štěstí a zdraví.

Radana Šimčíková

Publikováno 23. 12. 2018 10:47

Vystoupení u stromku

Spolek OS Tehov ve spolupráci se ZŠ a MŠ Tehov zve všechny na sousedské setkání v předvánočním čase. Místo tradičního Rozsvěcení stromu na začátku adventu, kdy nám počasí nepřálo, se přijďte v posledním předvánočním týdnu naladit spolu s dětmi na vánoční svátky. Středa 19. 12. po setmění od 16:30.

Publikováno 18. 12. 2018 9:14

Nedělní vystoupení zrušeno!

z důvodu předpovědi silného větru a deště na nedělní odpoledne a večer jsme nuceni setkání u příležitosti rozsvícení stromu na návsi zrušit. Strom se samozřejmě i tak rozsvítí, betlém ze sena pod ním najdete, ale děti z MŠ a ZŠ vám svůj vánoční program předvedou v náhradním termínu při předvánočním Setkání u jesliček na návsi pod rozsvíceným stromem, které proběhne ve středu 19. prosince od 16:30. Snad bude lepší počasí.

Publikováno 30. 11. 2018 13:54