Drobečková navigace

O ŠKOLE > ZPRÁVY

ZPRÁVY


 

 

Sál OÚ

Vážení rodiče,

od zítřka už je možné opět cvičit v sále OÚ. Protože tam byla položena nová a velice hezká podlaha, je nutné, aby děti měly na TV sálovou obuv se světlou podrážkou nebo klasické cvičky. Děkujeme za pochopení.

Dále zasíláme aktualitu OS Tehov:

I v letošním roce se můžete přihlásit do kroužků pořádaných spolkem OS Tehov, v příloze naleznete rozvrh a informace. Začínáme na konci září. Je možné, že do té doby ještě nějaký kroužek do nabídky přibude, našimi lektory jsou převážně rodiče dětí ze ZŠ Tehov a v těchto dnech si teprve vyjasňují své časové možnosti. Přihlášky naleznete od pondělí 16. 9. v družině, případně jsou ke stažení na www.ostehov.cz.

Info kroužky OS Tehov 2019.pdf

 

 


Publikováno 15. 9. 2019 12:49

Školská rada podruhé

Vážení rodiče,

pokud se ještě někdo z vás rozhodne pro kandidaturu do školské rady, přihlaste se, prosím, nejpozději do středy 18. 9., abychom mohli co nejdříve uspořádat volby. Děkuji, Šimčíková


Publikováno 13. 9. 2019 12:06

Pozvánky na akce a kroužky

Vážení rodiče, 

v přílohách najdete pozvánku na koloběžkové závody, také pozvánku na slavnostní otevření lesní mš a nabídku zajímavého kroužku.

plakat koloběžky.jpg

LMŠ Tehov - pozvánka HD.pdf

Therapy4U Prezentace 09 2019.pdf


Publikováno 13. 9. 2019 12:00

Pozvánka na návštěvu školní farmy

Vážení přátelé,

Pokud se k Vám nedostala informace o konání Dne otevřených dveří na naší školní farmě, zasílám pozvánku v příloze. V tento den nabízíme návštěvníkům odvoz z nádraží Světice ve 14:05, 14:35 a 15:05.

Na akci Vás zvou děti a učitelé Magic Hill, návštěvníkům nabízíme na místě k ochutnání teplou zeleninovou polévku z produktů naší farmy.

 

Těšíme se na případnou spolupráci a setkání,

 

Martina Olivová

 

FARMA_DOD_2019_09.pdf


Publikováno 11. 9. 2019 9:12

Dopis z jídelny ve Světicích

Vážení rodiče,

Po prvním týdnu dodávek našich obědů do vaší základní školy, kdy jsme pečlivě monitorovali systém dodávek, objednávání i placení, nám dovolte následující informace.

 

V tuto chvíli by měly být již všechny platby vedené přes bankovní účet kuchyně spárované s jednotlivými účty strávníků. Prosíme o vaši pečlivou kontrolu v systému strava.cz, tedy, že máte účet funkční, máte zadány všechny kontaktní údaje a máte správně připsány platby do kreditu. Všechny případné dotazy či reklamace prosíme směřujte na hospodářku, paní Dubovou (dubova@magic-hill.cz).

 

V prvním týdnu rozjezdu jsme všem strávníkům předvolili variantu Menu č.1 proto, aby bylo zajištěno, že skutečně všichni žáci dostanou v daný den v jídelně oběd, i pokud by rodiče nestihli oběd přihlásit. Takto to bude nastaveno ještě do úterý 17.9.2019. Od tohoto data nebude systém automaticky objednávat a rodiče musí sami oběd objednat či zrušit v daných lhůtách, to je objednávat či měnit variantu oběda nejpozději 2 pracovní dny předem, zrušit oběd nejpozději 1 den předem do 9:00 h a za podmínky kladné výše kreditu respektive nadále umožňujeme záporný kredit max 100 Kč. Pokud tedy rodiče nestihnou či opomenou oběd dítěti objednat, či nebudou mít dostatečný kredit, nebude oběd vydán. Dítě ale může na vyžádání dostat v jídelně teplou polévku zdarma.

 

Vážení rodiče, věříme, že jste zaregistrovali vyšší kvalitu jídel, námi zaznamenané reakce jsou veskrze pozitivní. Samozřejmě, že rozjezd systému přinesl drobné provozní komplikace či zdržení v připisování plateb do kreditu. Systém bohužel není možné vyzkoušet naslepo, ale až ve skutečném provozu se skutečnými strávníky, což v kontextu začátku nového školního roku mohlo znamenat určité komplikace. Za všechny se vám samozřejmě omlouváme.

 

Děkujeme za vaši spolupráci a přejeme úspěšný nový školní rok,

 

Martina Olivová

 

 

 

 

 


Publikováno 11. 9. 2019 9:10

Nabídka kroužku

Vážení rodiče,

v příloze zasílám nabídku zajímavého kroužku.

krouzek.pdf


Publikováno 9. 9. 2019 16:42

Školská rada

Vážení rodiče,

v nejbližší době budeme pořádat volby do školské rady, a proto prosím zájemce o tuto činnost, aby se vyjádřili e-mailem na reditelka@zstehov.cz. Práce není nikterak časově náročná (schůze 2 x do roka), zato budete mít vliv na chod školy. Volební období je dva roky, proto uvítáme především rodiče mladších žáků.


Publikováno 9. 9. 2019 14:07

Obědy

Vážení rodiče,

dnes jsem ve Světicích vyzvedla pro všechny děti čipy a budeme je vydávat od pondělí ve škole oproti vratné záloze 200 Kč. Pokud se vám zatím na kontě neobjevila vaše platba, nebojte se, platby dosud nejsou spárovány, ale je přednastaveno objednání do -500 Kč, takže by každé přihlášené dítě mělo od úterý dostat oběd. Oproti minulému systému mají děti přednastavený vždy oběd č. 1, takže, prosíme, nezapomeňte včas obědy odhlašovat či měnit volbu. Jelikož jsme do systému přihlásili všechny školní děti, napište mi obratem, pokud byste o obědy vůbec neměli zájem. Šimčíková


Publikováno 30. 8. 2019 18:35

Organizace nového školníhu roku a první školní týden

Vážení rodiče,

v příloze naleznete přehled prázdnin a ředitelského volna v následujícím školním roce a organizaci příštího týdne. Portál pro obědy bude fungovat od čtvrtka, obědy budou od úterý.

organizace školního roku.docx


Publikováno 27. 8. 2019 12:17

Pokyny k obědům ZŠ

Vážení rodiče,

zasílám pokyny pro placení a přihlašování obědů pro žáky ZŠ. Děti z MŠ platí stravné přímo naší škole a tyto pokyny pro ně neplatí!

 

Pokyny jídelna.docx


Publikováno 26. 8. 2019 16:24


3. 4. Richard

Zítra: Ivana

Návštěvnost stránek

107244