Štítky:

MŠ 16. 11. a 23. 12.

strava na 16. 11. byla hromadně odhlášena. Pokud Vaše dítě do školky přijde, oznamte do čtvrtka 12. 11. do 8:30 na hlinova@zstehov.cz

Prosíme, abyste v souladu s doporučením vlády ČR dítě umístili do MŠ jen v případě nutné potřeby.

Dolní MŠ bude mít otevřeno od 8:00 do 16:00, LMŠ stejně.

23. 12. budou obě MŠ uzavřeny.

Publikováno 10. 11. 2020 13:20

Obědy MŠ

od příštího týdne mají děti z obou školek přihlášené obědy,  stravu je tedy třeba včas odhlašovat na: hlinova@zstehov.cz.

Pokud Vaše dítě nebude příští týden v pondělí ve školce, je třeba odhlásit do zítřka do 8:30, případně si můžete jídlo vyzvednout.

Paní Dubová je v současné době v pracovní neschopnosti, takže prosíme odhlašovat opravdu den předem do 8:30, jinak to už nebude možné. Děkuji za pochopení, Šimčíková

Publikováno 5. 11. 2020 11:14

pokud přes víkend nedojde k nějakým dalším nenadálým vládním opatřením, od pondělí 2. 11. budou otevřeny obě MŠ. Z důvodu neradostné epidemické situace Vás prosíme, abyste děti do školky dávali jen na nezbytně dlouhou dobu. Do školky mohou přijít pouze děti zcela zdravé! Do lesní MŠ jen děti s negativním testem (stačí ukázat sms v mobilu, prosím, nezapomeňte si ho první den) nebo děti, které nebyly před prázdninami ve školce.

Dále Vás prosíme, abyste se při předání dětí zdržovali v šatně jen krátce, používali roušky a dezinfekci. Velice Vám děkujeme za pochopení a zodpovědné chování, a věříme, že se nám s Vaší pomocí podaří udržet obě školky v provozu co nejdéle.

Publikováno 30. 10. 2020 10:58

Mateřská škola od 2. 11. 2020

v současné době čekáme na výsledky testů personálu z obou MŠ a dětí z LMŠ. Pokud vše dopadne dobře, otevřeme dolní MŠ v pondělí 2. 11. v normálním režimu pro zcela zdravé děti bez omezení. Pokud Vaše dítě do školky nepůjde, nezapomeňte do pátku do 8:30 odhlásit stravu.

LMŠ by měla být otevřená od pondělí 2. 11. v normálním režimu pouze pro děti, které nebyly v MŠ 22. 10. a pro děti s negativním testem v případě, že se nevyskytne další pozitivní test (to by se asi o pár dní posunula karanténa) a děti nebudou vykazovat příznaky onemocnění. Prosím, informujte mne neprodleně o případném pozitivním výsledku do mailu reditelka@zstehov.cz,

Podle výsledků do čtvrtka oslovím rodiče z LMŠ, abychom naopak stravu přihlásili.

Prosím, nezapomeňte, že za tento týden máte nárok na ošetřovné a v případě nepřítomnosti dítěte delší než 14 dnů i na vrácení části školného, o to mne, prosím, požádejte na výše uvedeném mailu.

Přeji Vám i Vašim rodinám hlavně hodně zdraví a děkuji za zodpovědný přístup.  Šimčíková

Publikováno 27. 10. 2020 16:57

Uzavření mš v době podzimních prázdnin

Datum konání: 26. 10. 2020 - 30. 10. 2020

z důvodu zhoršené epidemické situace a zvýšené nemocnosti dětí i personálu se zřizovatel rozhodl uzavřít obě MŠ po dobu podzimních prázdnin od pondělí 26. 10 do pátku 30. 10. V této době proběhne v obou MŠ dezinfekce prostor a hraček. Prosíme Vás, odneste si z MŠ do pátku oblečení, z LMŠ i lůžkoviny. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás i na děti v pondělí 2. listopadu!

2020-0602-THV Uzavření MŠ.pdf

Publikováno 22. 10. 2020 15:52

Anketa - upřesnění

včera jsem Vám rozeslala odkaz na anketu a petici žákovského parlamentu ze Světic. S většinou požadavků v petici se pedagogové naší školy neztotožňují. Naopak oceňujeme, že oproti minulému dodavateli už nejsou používány nezdravé přesolené kořenicí směsi. Pro děti z prvního stupně a mš jsou podle našeho názoru porce dostatečné, na druhém stupni to neumíme posoudit. Některé požadavky jsou navíc zcela nereálné, jelikož každá školní jídelna se musí řídit celostátně platnými normami, jejichž dodržování je přísně kontrolováno hygienou a ČŠI a porušení je pokutováno.

Publikováno 15. 10. 2020 8:52

Anketa školní jídelna

Dobrý den
ve světickém parlamentu jsme nedávno začali řešit školní jídelnu. Jelikož i vám Magic-hill jídlo poskytuje, chtěli bychom vědět jaký názor a jaké zkušenost máte vy.
Prosím vás,  abyste mezi žáky rozeslali tuto anketu:
A pomocí mailu nám sdělili i svou zkušenost.
4.11 hodláme promluvit s paní jednatelkou, hospodářkou, kuchařem, vedením školy Světice a případně i starostou Světic s následujícími požadavky:
Předem děkuji za všechno.
Předseda žákovského parlamentu ZŠ Světice Jeroným Janč

Publikováno 14. 10. 2020 21:29

Obědy

hromadné odhlášení obědů se týká pouze žáků ZŠ, v MŠ je třeba jídlo vždy odhlásit předem.

Publikováno 13. 10. 2020 15:23

Provoz školy v pátek

vzhledem k dnešnímu "poplachu" bude v pátek provoz školy zcela běžný.

Publikováno 22. 9. 2020 11:51

Požár III.

vypadá to, že dodávka elektřiny byla obnovena. Pokud Vám to pomůže, vraťte děti do školy (i do mš). Velice se omlouváme se se za zmatky, ale prvotní informace (v 7:30) byly pouze, že hoří trafostanice a nejde proud a bylo třeba se rozhodnout rychle.

Publikováno 22. 9. 2020 9:09