Uzavření mš v době podzimních prázdnin

Datum konání: 26. 10. 2020 - 30. 10. 2020

z důvodu zhoršené epidemické situace a zvýšené nemocnosti dětí i personálu se zřizovatel rozhodl uzavřít obě MŠ po dobu podzimních prázdnin od pondělí 26. 10 do pátku 30. 10. V této době proběhne v obou MŠ dezinfekce prostor a hraček. Prosíme Vás, odneste si z MŠ do pátku oblečení, z LMŠ i lůžkoviny. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás i na děti v pondělí 2. listopadu!

2020-0602-THV Uzavření MŠ.pdf

Publikováno 22. 10. 2020 15:52

Anketa - upřesnění

včera jsem Vám rozeslala odkaz na anketu a petici žákovského parlamentu ze Světic. S většinou požadavků v petici se pedagogové naší školy neztotožňují. Naopak oceňujeme, že oproti minulému dodavateli už nejsou používány nezdravé přesolené kořenicí směsi. Pro děti z prvního stupně a mš jsou podle našeho názoru porce dostatečné, na druhém stupni to neumíme posoudit. Některé požadavky jsou navíc zcela nereálné, jelikož každá školní jídelna se musí řídit celostátně platnými normami, jejichž dodržování je přísně kontrolováno hygienou a ČŠI a porušení je pokutováno.

Publikováno 15. 10. 2020 8:52

Anketa školní jídelna

Dobrý den
ve světickém parlamentu jsme nedávno začali řešit školní jídelnu. Jelikož i vám Magic-hill jídlo poskytuje, chtěli bychom vědět jaký názor a jaké zkušenost máte vy.
Prosím vás,  abyste mezi žáky rozeslali tuto anketu:
A pomocí mailu nám sdělili i svou zkušenost.
4.11 hodláme promluvit s paní jednatelkou, hospodářkou, kuchařem, vedením školy Světice a případně i starostou Světic s následujícími požadavky:
Předem děkuji za všechno.
Předseda žákovského parlamentu ZŠ Světice Jeroným Janč

Publikováno 14. 10. 2020 21:29

Obědy

hromadné odhlášení obědů se týká pouze žáků ZŠ, v MŠ je třeba jídlo vždy odhlásit předem.

Publikováno 13. 10. 2020 15:23

Provoz školy v pátek

vzhledem k dnešnímu "poplachu" bude v pátek provoz školy zcela běžný.

Publikováno 22. 9. 2020 11:51

Požár III.

vypadá to, že dodávka elektřiny byla obnovena. Pokud Vám to pomůže, vraťte děti do školy (i do mš). Velice se omlouváme se se za zmatky, ale prvotní informace (v 7:30) byly pouze, že hoří trafostanice a nejde proud a bylo třeba se rozhodnout rychle.

Publikováno 22. 9. 2020 9:09

Požár II

vyhořelé pojistky v trafostanici by měly být opraveny během dopoledne. Pokud jste nechali děti doma, můžete si vyzvednout oběd.

Publikováno 22. 9. 2020 8:29

Požár trafostanice

v Tehově hoří trafostanice a byla vypnuta elektřina. Prosíme, vyzvedněte si dnes děti co nejdříve., O dalším postupu Vás budeme informovat.

Publikováno 22. 9. 2020 7:44

minulý pátek v naší obci nabízel neznámý muž dvěma nezletilým dívkám svezení v modrém autě a byl velmi neodbytný. V autě měl malého bílého psa, na kterého se snažil dívky nalákat. Věc již šetří PČR, varujte zejména děti, které chodí domů samotné. Pokud by se opět snažil děti kontaktovat, volejte 158 a informujte, prosíme, vedení školy.

Publikováno 16. 9. 2020 17:57

Nabídka kroužků OS Tehov a na farmě

zasílám nabídky a rozpis kroužků.

kroužek farma.pdf

Kroužky OST 2020-21.pdf