Štítky:

Keramický kroužek a platby v druhém pololetí

v příloze posílám bližší info ohledně keramického kroužku, přihlašovat se lze do pátku, také je třeba účast dítěte sdělit v družině.

Připomínám platbu družiny na druhé pololetí (leden-červen) 1500 Kč.

Keramika Tehov.pdf

Publikováno 14. 2. 2022 12:08

Mateřská škola a jarní prázdniny

v pátek 4. února budou obě mš v provozu od 8 do 16 hodin. Kvůli obědům je třeba děti v úterý závazně nahlásit.

V době jarních prázdnin příští týden budou obě mš uzavřeny z důvodu malého počtu nahlášených dětí, nedostatku personálu a nelepšící se epidemické situace. Děkujeme za pochopení.

Publikováno 31. 1. 2022 23:01

Testování a karanténa od 31. 1.

vzhledem k další změně v testování Vás prosíme, abyste nám do ŽK (sdělení) napsali přesné datum pozitivního PCR testu u dětí, které covid prodělaly v lednu. Tyto děti se po dobu 30 dnů od testu nebudou testovat, ani nemusí do karantény.

Všimněte si na stránkách změn v rozvrhu v souvislosti s plaváním. Začínáme už ve středu 2. 2.

Od pondělí 31. 1. funguje družina normálně.

Publikováno 28. 1. 2022 9:54

Školní družina a první třída

jelikož máme v současné době v družině jen jednu vychovatelku, prosíme Vás, abyste ponechávali děti v družině jen po nezbytně dlouhou dobu, a aby zejména větší děti chodily samy domů. Dnes je pustíme i na základě Vaší SMS na číslo 722956383, uveďte jméno dítěte a hodinu. Bohužel se může stát, že družina nebude vůbec, pokud bude muset poslední vychovatelka do karantény.

Buďte, prosím, připraveni na to, že od zítřka může jít do karantény 1. třída, pokud bude mít paní učitelka pozitivní test.

Publikováno 25. 1. 2022 9:38

Nabídka kroužku

organizace La Mamka, která u nás před covidem působila, nabízí kroužek keramiky. Konal by se ve škole v pátek po obědě (cca 13:00). Případný zájem ohlaste třídním učitelům. Kroužek by začal 18. 2. 2022.

Publikováno 24. 1. 2022 9:42

Testování a karanténa

děti se testují jednou týdně, při pozitivním testu ve škole je povinný PCR test. Pro spolužáky je nově karanténa pět dní, bez příznaků už není nutný PCR test, jen se doporučuje po dobu pěti dnů po návratu do školy nosit roušku. Při příznacích je třeba kontaktovat lékaře a jít na PCR test. Stále platí oznamovací povinnost pozitivity u dětí, které pobývaly v kolektivu.

Publikováno 17. 1. 2022 10:48

Plavání

pokud se nic nezmění, pojedeme 2. února na první lekci plaveckého kurzu. Ten zahrnuje 10 lekcí a trvá do 14. dubna. Plavání je povinnou součástí tělesné výchovy, a  proto je pro uvolnění t tohoto kurzu třeba potvrzení od lékaře.

Níže naleznete Provozní řád a Informace pro rodiče, ve škole děti dostanou ještě Prohlášení zákonného zástupce, které je třeba vyplnit, podepsat a před zahájením kurzu přinést do školy.

Provozní řád PŠ Na Fialce.doc

Info PŠ pro rodiče ZŠ Fialka.doc

Publikováno 11. 1. 2022 8:11

Testování a obuv na tělocvik

jelikož testování dvakrát týdně už zabere téměř dvě vyučovací hodiny, prosíme, aby děti chodily v pondělí a ve čtvrtek do školy tak, aby nejpozději v 7:50 byly ve třídě.

Dále upozorňuji na to, že do sálu OU je zakázán vstup v obuvi s černou či barevnou podrážkou, myslete na to, prosím, při nákupu obuvi na tělesnou výchovu.

Publikováno 4. 1. 2022 12:39

Testování a karantény v novém roce

podle nového nařízení se prvních 14 dnů v lednu budou testovat v ZŠ všechny děti a zaměstnanci bez ohledu na prodělání nemoci nebo očkování vždy v pondělí a ve čtvrtek. Při pozitivním testu zůstávají spolužáci ve škole v rouškách a testují se každý den do vyhodnocení PCR. Při pozitivním PCR se postupuje podle pokynů KHS jako dosud.  V pondělí 3. ledna budou ještě testy do nosu, další jsme dosud neobdrželi. Děti z MŠ se testovat nebudou.

Rodiče mají povinnost oznámit škole pozitivní výsledek testu či onemocnění dítěte covidem v případě, že pobývalo  v ZŠ či MŠ.

Dále Vás prosíme, abyste do školky ani do školy neposílali děti s příznaky zejména respiračního onemocnění, v kolektivu se jakákoli infekce šíří velmi rychle a doma pak zůstávají další děti i rodiče.

Přeji Vám v novém roce 2022 hlavně zdraví e a věřím, že i díky poměrně velkému "promoření" naší školy před Vánoci proběhnou následující měsíce v klidu.

Publikováno 2. 1. 2022 13:01

Vánoční pozdrav

Milé děti, vážení rodiče,

i když se poslední týden nepovedl podle našich i Vašich představ, věříme, že po Novém roce si to vynahradíme. Nestihli jsme tradiční předvánoční sbírku, ale předali jsme svícínky z LMŠ a přáníčka z družiny zdravotníkům z covidového oddělení říčanské nemocnice. Měli velikou radost a my jsme přeci jen stihli alespoň malý vánoční dobrý skutek.

Děkujeme Vám za uplynulý rok 2021 a přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok 2022!

Publikováno 24. 12. 2021 13:24