Otevření školy II

skupiny budou končit po deseti minutách od skupiny B v 11:30, skupina C v 11:40, D 11:50, E 12:00, poslední jde na oběd skupina  A. Zatím nám nebyly nahlášeny žádné změny v zájmu o obědy, takže by měly probíhat dost rychle, jelikož je přihlášeno poměrně málo dětí. Jídlo s sebou je vydáváno v době od 11:00 do 11:30 a to do vlastních jídlonosičů označených jménem a přinesených den předem. Osoba vyzvedávající oběd přichází vchodem určeným pro zásobování ŠJ /vstup do MŠ/, použije zvonek označený „Kuchyň“ a vyčká příchodu kuchařky, ta mu oběd vydá. Odběr v jinou dobu není možný.

Prosíme, přibalte dětem první den kromě čestného prohlášení a roušek také informaci, zda budou odcházet samy či s doprovodem, ve skupině A i s určením času. Děkujeme a těšíme se!

Publikováno 24. 5. 2020 19:25

Otevření školy

Datum konání: 25. 5. 2020

zasílám Vám předběžné pokyny, podle kterých bude od 25. 5. fungovat škola. Zařazení do skupin se dozvíte neprodleně od třídních učitelek, složení předmětů a vyučující ve skupinách budeme určovat na poradě 18. 5.

otevreni.docx (1).pdf

Publikováno 14. 5. 2020 21:20

Výsledky přijímacího řízení do 1. ročníku ZŠ 2020/21

na úřední desce najdete výsledky přijímacího řízení. Rozhodnutí bude zasíláno nepřijatým žákům a žákům s odkladem školní docházky, rozhodnutí o přijetí bude na vyžádání předáno osobně.

Publikováno 14. 5. 2020 11:29

Otevření ZŠ a MŠ Tehov 2

Datum konání: 25. 5. 2020

vzhledem ke značnému množství dotazů upřesňuji:

1) Čím později vyplníte dotazník, tím kratší čas budeme mít na rozhodování o organizaci školy od 25. 5.  a tím později Vám to dáme na vědomí.

2) Nezasílejte nám Čestné prohlášení, to přinesou děti až při nástupu do školy a školky. Pečlivě zvažte svůj podpis, protože v případě nákazy mohou být z nepravdivých informací vyvozeny právní důsledky (např. dítě přechodně navštěvuje jinou MŠ, chodí na tréninky či kroužky, stýká se s dětmi, které nechodí do naší školy). Podepište jen v případě, kdy bezpečně víte, že se Vaše dítě nemohlo nikde nakazit, chráníte tím sebe i ostatní.

Děkuji za pochopení a zdravím, Šimčíková

Publikováno 7. 5. 2020 22:20

Otevření ZŠ a MŠ Tehov

Datum konání: 25. 5. 2020

zasíláme Vám informace o otevření ZŠ a MŠ Tehov a  prosíme o vyplnění dotazníků. Věnujte také, prosím, pozornost textu čestného prohlášení.

Dopis rodičům.pdf

čestné_prohlášení.pdf

Publikováno 6. 5. 2020 13:43

jistě už netrpělivě očekáváte informace k plánovanému znovuotevření škol. Skutečnost je bohužel taková, že ani my žádné informace nemáme, pouze ty televize a z internetu, stejně jako Vy. Manuály s podmínkami pro provoz MŠ, ZŠ a školních jídelen byly MŠMT přislíbeny do konce dubna, včera byl tento termín posunut na 10. květen. Prosíme Vás tedy o trpělivost, budeme Vás informovat hned, jak tyto manuály obdržíme.

Srdečně Vás zdraví zaměstnanci ZŠ a MŠ Tehov

Publikováno 30. 4. 2020 12:22

Problémy s google classroom

občas se stává, že dětem nejde přehrát video nebo nevidí v kalendáři událost či úkoly své třídy. Ve většině případů je to spojeno se špatným přihlášením. Účet jmeno.prijmeni@zstehov.cz je účet gmailový a všechny tyto účty mají (potvůrky) nepěknou vlastnost se mezi sebou automaticky přepínat. To znamená, pokud máte na svém počítači nastaveno přihlášení na gmail, nevědomky se dítě přihlásí na váš účet, případně na účet sourozence. Proto vás prosím, zkontrolujte především, zda je vaše dítě správně přihlášeno na svém účtu. Zároveň vás chci poprosit, aby se děti přihlašovaly alespoň obden, aby zjistily, jaké úkoly mají, upozornění chodí do jejich pošty a zobrazuje se v kalendáři. Chápu, že to není úplně jednoduché, ale pokud se to dnes děti naučí, bude se jim to do života opravdu hodit. Naše škola hodlá tuto platformu využívat v budoucnu pro lepší informovanost vás, rodičů, pro domácí úkoly a také pro doučování nemocných dětí.  Doufám, že jste všichni zdrávi a těším se na to, až se budeme moci všichni setkat ve škole. Srdečně zdravím, Šimčíková

Publikováno 4. 4. 2020 20:49

ČT edu

byl spuštěn nový web české televize se stovkami výukových videí.

Publikováno 1. 4. 2020 13:08

Zápis do 1. ročníku

Vážení  rodiče,

na záložce Úřední deska najdete pokyny k zápisu do 1. ročníku ZŠ.

Publikováno 29. 3. 2020 12:15

Platba školné a stravné

na měsíc duben, prosíme, neplaťte školné ani stravné. V případě otevření školky běhen dubna použijeme přeplatky z března. V případě neotevření budou přeplatky vráceny. Držme si palce a hlavně na sebe dávejte pozor! Přeji vám hodně zdraví, Šimčíková

´t