Obědy MŠ

po dobu uzavření MŠ je možné odebírat obědy (kromě jarních prázdnin). Prosíme o vyplnění dotazníku ke zjištění zájmu. Pokud si potřebujete ze školky něco vyzvednout, je to možné v pondělí od 9 do 11 hodin, v LMŠ od 10 do 12 hodin.

Obědy bude možné vyzvedávat od 11,00 do 12,30.Za měsíc březen neplaťte školné, pokud nebudete odebírat obědy ani stravné!

Dotazník MŠ

V pondělí 1. 3. obědy nebudou.

Publikováno 27. 2. 2021 18:20

Informace k provozu škol od 27. 2. 2021

zasílám informace k uzavření škol. I-pady budu vydávat v pondělí 1. 3. od 8:00 do 11:00. Informace o školní jídelně a vyzvedávání obědů zašlu během dne.

priloha_878062042_0_INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021 final.pdf

Publikováno 27. 2. 2021 11:54

Prosba o pomoc II.

mnozí z Vás by chtěli přispět i finančně, zveřejňuji tedy číslo účtu oficiální zaregistrované sbírky: 1034597698/6100.

Pokud byste se chtěli o rodině dozvědět něco bližšího, informace najdete na facebookové stránce Psí štěstí.

Publikováno 15. 2. 2021 17:56

Prosba o pomoc

obracím se na Vás s prosbou o pomoc lidem v nouzi. Rodině, která léta pomáhala týraným psům, shořel dům a s ním vše, co měli. Zůstalo jim pouze to, co měli na sobě. Jelikož má rodina dva chlapce, prosím Vás o pomoc. Rodina by potřebovala: oblečení pro chlapce vel. 152 a 162-168, boty 35, 39.

Pánské oblečení a boty XXL a boty 43

Dámské oblečení XL (46), boty 41

Školní potřeby, hračky, hygiena

Potřeby pro psy

Pokud se rozhodnete pomoci, můžete věci nosit do školy do pátku 19. 2. v provozní době.

Předem děkujeme!

Publikováno 15. 2. 2021 13:22

Nová metodika pro karanténu

podle nové metodiky hlavní hygieničky ČR se v případě britské mutace koronaviru považuje za ochranu dýchacích cest považují pouze respirátory FFP2 a chirurgické roušky. Zároveň se ruší časový limit 15minutového kontaktu a bezpečná vzdálenost se zvyšuje z 1,5 m na 2 m. Podle této metodiky bude KHS postupovat při dalším výskytu onemocnění ve školských zařízeních. To znamená, že v případě MŠ odchází celá třída do karantény, v případě ZŠ bude postupováno individuálně podle mutace, ale nejspíš půjde do karantény též celá třída včetně pedagogů. Věnujte, prosím, pozornost příznakům respiračního onemocnění u dětí, a pokud se třeba jen u rodinných příslušníků objeví příznaky, neposílejte děti do kolektivu. Děkujeme za pochopení a přejeme hlavně hodně zdraví.

Publikováno 15. 2. 2021 13:14

Výskyt Covidu v obci Tehov

dostala se k nám informace, že v MŠ jsou přítomné děti, které byly v nedávném kontaktu s covid-pozitivními lidmi. Znovu Vás důrazně žádáme o maximální ohleduplnost vůči personálu MŠ a ostatním dětem a jejich rodinám. V žádném případě není možné vydávat covid-pozitivním lidem obědy do vlastních nádob, hrozí kontaminace celé jídelny a uzavření MŠ i ZŠ! Děkujeme za pochopení.

Publikováno 4. 1. 2021 12:33

MŠ 16. 11. a 23. 12.

strava na 16. 11. byla hromadně odhlášena. Pokud Vaše dítě do školky přijde, oznamte do čtvrtka 12. 11. do 8:30 na hlinova@zstehov.cz

Prosíme, abyste v souladu s doporučením vlády ČR dítě umístili do MŠ jen v případě nutné potřeby.

Dolní MŠ bude mít otevřeno od 8:00 do 16:00, LMŠ stejně.

23. 12. budou obě MŠ uzavřeny.

Publikováno 10. 11. 2020 13:20

Obědy MŠ

od příštího týdne mají děti z obou školek přihlášené obědy,  stravu je tedy třeba včas odhlašovat na: hlinova@zstehov.cz.

Pokud Vaše dítě nebude příští týden v pondělí ve školce, je třeba odhlásit do zítřka do 8:30, případně si můžete jídlo vyzvednout.

Paní Dubová je v současné době v pracovní neschopnosti, takže prosíme odhlašovat opravdu den předem do 8:30, jinak to už nebude možné. Děkuji za pochopení, Šimčíková

Publikováno 5. 11. 2020 11:14

pokud přes víkend nedojde k nějakým dalším nenadálým vládním opatřením, od pondělí 2. 11. budou otevřeny obě MŠ. Z důvodu neradostné epidemické situace Vás prosíme, abyste děti do školky dávali jen na nezbytně dlouhou dobu. Do školky mohou přijít pouze děti zcela zdravé! Do lesní MŠ jen děti s negativním testem (stačí ukázat sms v mobilu, prosím, nezapomeňte si ho první den) nebo děti, které nebyly před prázdninami ve školce.

Dále Vás prosíme, abyste se při předání dětí zdržovali v šatně jen krátce, používali roušky a dezinfekci. Velice Vám děkujeme za pochopení a zodpovědné chování, a věříme, že se nám s Vaší pomocí podaří udržet obě školky v provozu co nejdéle.

Publikováno 30. 10. 2020 10:58

Mateřská škola od 2. 11. 2020

v současné době čekáme na výsledky testů personálu z obou MŠ a dětí z LMŠ. Pokud vše dopadne dobře, otevřeme dolní MŠ v pondělí 2. 11. v normálním režimu pro zcela zdravé děti bez omezení. Pokud Vaše dítě do školky nepůjde, nezapomeňte do pátku do 8:30 odhlásit stravu.

LMŠ by měla být otevřená od pondělí 2. 11. v normálním režimu pouze pro děti, které nebyly v MŠ 22. 10. a pro děti s negativním testem v případě, že se nevyskytne další pozitivní test (to by se asi o pár dní posunula karanténa) a děti nebudou vykazovat příznaky onemocnění. Prosím, informujte mne neprodleně o případném pozitivním výsledku do mailu reditelka@zstehov.cz,

Podle výsledků do čtvrtka oslovím rodiče z LMŠ, abychom naopak stravu přihlásili.

Prosím, nezapomeňte, že za tento týden máte nárok na ošetřovné a v případě nepřítomnosti dítěte delší než 14 dnů i na vrácení části školného, o to mne, prosím, požádejte na výše uvedeném mailu.

Přeji Vám i Vašim rodinám hlavně hodně zdraví a děkuji za zodpovědný přístup.  Šimčíková

Publikováno 27. 10. 2020 16:57