Drobečková navigace

O ŠKOLE > ZPRÁVY

ZPRÁVY


 

 

Obědy V

Vážení rodiče,

podepsané přihlášky ke stravování můžete nosit od 3. 9. do MŠ, odešleme je hromadně, abyste nemuseli jezdit do Říčan, jelikož nemáte čipy, byla by tato cesta víceméně zbytečná (pokud nechcete platit hotově).

Přihlášky ke stravování ve školce obdržíte 3. 9. , odevzdáte učitelům v MŠ.


Publikováno 29. 8. 2018 22:51

Obědy IV

pokyny scolarest.docx 

Vážení rodiče,

přeposílám pokyny od Scolarestu. Po telef. konzultaci bylo upřesněno, že přeplatky budou vypláceny do 31. 10, pouze bude e-mail přesměrován na centrálu. Do 31. 8. to ještě bude zařizovat jídelna U Lesa. O své peníze rozhodně nepřijdete.


Publikováno 28. 8. 2018 14:45

Obědy III

Vážení rodiče,

po schůzce na městském úřadu se nečekaně objevily zcela protichůdné údaje. Zatímco město tvrdí, že přeplatky budou vraceny automaticky, Scolarest má na svých stránkách informaci, že rodiče, kteří chtějí vrátit peníze, musí vyplnit odhlašovací lístek na stránkách Scolarestu, a to do 31. 8. Proto, pokud můžete, využijte urychleně druhou možnost. Nové přihlašovací údaje, číslo účtu apod. vám zašleme do konce týdne. Stravování v MŠ se tato změna netýká. S pozdravem, Šimčíková


Publikováno 27. 8. 2018 23:49

Obědy II

Vážení rodiče,

vzhledem k častým dotazům ohledně vrácení peněz mi bylo MÚ Říčany sděleno, že peníze už zaslané a přeplatky bude firma Scolarest postupně vracet na účty. O výběrovém řízení jsme neměli ani tušení, jen proběhla informace, že firmě Scolarest bude někdy v průběhu roku končit smlouva, ale ještě v červenci nic nenasvědčovalo tomu, že dojde ke změně, Scolarest přijímal přihlášky i platby, změna nám byla oznámena opravdu až včera večer, některým školám ještě nebyla oznámena vůbec. Doufejme, že vše proběhne hladce. Další informace vám zašlu po schůzce s novou firmou. Zdravím, Šimčíková


Publikováno 15. 8. 2018 22:01

Obědy

Vážení rodiče,

včera večer nás MÚ Říčany informoval, že firma Scolarest končí a ve výběrovém řízení byla vybrána jiná firma. Podrobnosti se dozvíme až 23. srpna na schůzce, ale je jisté, že bude jiné číslo účtu, proto už neposílejte peníze na obědy na účet Scolarestu Patrně bude třeba všechny děti znovu přihlásit k odběru obědů. Přeji vám hezký zbytek prázdnin a doufám, že příští zprávy už budou lepší. Šimčíková

 


Publikováno 15. 8. 2018 12:43

Začátek škoního roku

Datum konání: 10. 9. 2018

Vážení rodiče,

vzhledem ke zpoždění rekonstrukce školy ze strany stavební firmy musíme zahájit školní rok 2018/19 až v pondělí 10. 9. 2018. Nastalá situace nás moc mrzí, ale bohužel s ní nemůžeme nic dělat. Za případné komplikace se omlouváme. MŠ zahajuje 3. 9. S pozdravem Šimčíková, ředitelka školy


Publikováno 14. 8. 2018 23:26

Závody dračích lodí

Datum konání: 26. 6. 2018

Vážení rodiče,

děti vybrané na závody mají zítra sraz v 6:30 na návsi. S sebou: oblečení do deště, náhradní oblečení pro případ pádu do vody (nebojte se, budou mít vesty), velkou svačinu (je tam bufet, ale velké fronty), plavky, ručník, kapesné, bílé tričko, případně tričko z loňského roku, odhlášený oběd. Držte nám dopoledne palce.

Dále upozorňuji na účinnost  GDPR, rozeslali jsme mnoho e-mailů se žádostí o potvrzení dalšího zasílání zpráv, ještě máme několik adres nepotvrzených, v červenci budeme muset tyto adresy smazat. Prosíme vás proto o  poslední kontrolu.


Publikováno 25. 6. 2018 19:24

Poslední týden školy

Vážení rodiče,

vzhledem k vystěhování školy se plánované setkání budoucích prvňáčků nemůže uskutečnit. Přihlášky na obědy si můžete vyzvednout v mateřské škole, zbylé přihlášky předáme v pátek na obecní úřad, kde si je můžete vyzvednout v úředních hodinách během prázdnin.

Poslední týden školy: Vyučování do 11:40, v pátek maximálně do 10:00, kdy bude slavnostní předávání vysvědčení v sále OÚ. Družina po-čt do 17:00, pátek do 15:00 v sále OÚ a venku. Na dveřích školy bude vždy napsáno, kde se družina nachází.

Třídy:  1. třída knihovna

            2. třída zasedací síň OÚ

            3. třída  klubovna hasičů (zítra otevřena od 7:45)

            4. a 5. třída:  pondělí -  trénink na Panském rybníce, sraz u školy 8:00, děti z Hačálky případně 8:30 u rybníka (vhodné oblečení na vodu). Úterý - vybrané děti 6:30 sraz na návsi, odjezd na závody dračích lodí, návrat cca. 14:00, zbytek dětí v kanceláři starosty na OÚ. Středa, čtvrtek - 4. třída výlet do hájovny (pozor - na plavání jedou, autobus je cestou vyzvedne!). 5. třída kancelář starosty na OÚ, dle počasí ve čtvrtek malý výlet.

Pro komunikaci se školou používejte e-mail, případně můj mobil, pevná linka je dočasně odpojena.

Velice děkuji za celoroční spolupráci a za všechny zaměstnance školy vám přeji krásné prázdniny.              Šimčíková


Publikováno 24. 6. 2018 13:38

Kurz první pomoci

Vážení rodiče,

dnešní kurz první pomoci v MŠ jsme museli pro malý zájem zrušit.


Publikováno 20. 6. 2018 7:59

Vyklizení školy

Datum konání: 22. 6. 2018

Vážení rodiče,

v pátek 22. 6. budeme naposledy ve škole. Od pondělí budeme v prostorách OÚ, 4. třída v klubovně hasičů.

Prosíme, prohlédněte koš se zapomenutými věcmi a keramické výrobky v šatně, v pátek odpoledne oblečení odvezeme na charitu a keramiku vyhodíme. Uvítáme též pomoc silných mužů v pátek odpoledne (od 12.00) při stěhování nábytku a krabic.


Publikováno 19. 6. 2018 13:30