Rozhodnutí o přijetí do MŠ

na úřední desce najdete seznam čísel žáků přijatých do mateřské školy.

Publikováno 26. 5. 2021 11:37

Vyhrožování útokem

opět jsme vystaveni vyhrožování útokem na děti, tentokrát v mš i zš. Zaměstnanci školy byli poučeni, děti ze ZŠ budou všechny vcházet i odcházet hlavním vchodem, vchod do MŠ bude průběžně zamykán. Prosíme, důsledně za sebou kontrolujte za sebou zavření dveří!

Publikováno 20. 5. 2021 20:21

Výuka od 17. května

od pondělí 17. května se konečně vracíme k prezenční výuce pro všechny ročníky bez rotace. Nové rozvrhy najdete pod záložkou Základní škola - Rozvrhy a pomůcky. Ranní i odpolední družina budou fungovat v běžném režimu. Děti se budou testovat jednou týdně vždy v pondělí nebo při prvním příchodu do školy po nepřítomnosti, stále jsou uvnitř povinné respirátory či chirurgické roušky. V úterý 25. května se budeme všichni fotografovat po třídách, napište, prosím, dětem případný souhlas, pokud se budou chtít fotit samy či s kamarády. I-Pady vracejte v pondělí 17. 5. během dne. Tak ať nám to vydrží!

Publikováno 13. 5. 2021 19:53

Rozhodnutí o přijetí do ZŠ

na úřední desce najdete seznam čísel žáků přijatých do 1. třídy naší školy.

Publikováno 12. 5. 2021 13:50

Zápis do mateřské školy

Zápis se bude konat v týdnu od 10. do 14. května 2021.

Počty přijímaných dětí:

běžná MŠ: 12

LMŠ: 6

Žádost najdete na stránkách školy pod záložkou Formuláře ke stažení. Žádost musí být potvrzena lékařem. Na přihlášku vyznačte, zda preferujete běžnou mš či lesní.

Vyplněnou žádost:

1. vhoďte v obálce do schránky školy u zadních vrátek z ulice Ke Kostelu, na obálku napište Zápis do mš
  2. zašlete poštou
  3. zašlete datovou schránkou

Přihlášku najdete pod záložkou Formuláře ke stažení.

Publikováno 28. 4. 2021 10:48

Tenisový klub Mnichovice

zasílám tip na sportovní činnost dětí.

Tenisová škola_školka2021 (1).pdf

Publikováno 15. 4. 2021 13:09

Pondělí 12. 4.

zítra 12. 4. přijde do školy 3. třída vchodem od kostela, 4. třída hlavním vchodem, školky jako obvykle. Děti se otestují samostatně ve třídách pod dohledem pedagogů. Děkujeme Vám za to, že z toho neděláte problém, díky Vašemu přístupu to děti to v pohodě zvládnou. Někteří z Vás chtějí školu obdarovat tzv. plivacími testy pro použití u svých dětí. Je třeba vyhotovit darovací smlouvu (před vyučováním, v 7:40), a vzít na vědomí, že po dobu testování "pliváním" bude Vaše dítě testováno odděleně, jelikož se infekční materiál ze slin může více šířit do okolí. Též je třeba větší děti naučit manipulaci s testem, jelikož my jsme proškoleni pouze na školní testy. Dále je třeba doložit certifikaci testu, budeme je muset vykazovat zvlášť. Velice děkujeme za pochopení, a doufáme, že se co nejdříve vrátíme k prezenční výuce pro všechny a bez podmínek.

Publikováno 11. 4. 2021 19:22

Testy pro naše školáky

přikládám odkaz na testy, které obdržela naše škola.

Testy LEPU

Publikováno 8. 4. 2021 19:20

Družina pro děti zákonných zástupců vybraných profesí

pro řešení péče o děti zaměstnanců vybraných profesí platí: v mateřských školách, školních družinách a školních klubech se umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání dětem mateřských škol v mateřské škole a žákům 1. stupně základních škol ve školní družině nebo školním klubu, jejichž zákonní zástupci jsou:

zdravotničtí pracovníci poskytovatelů zdravotních služeb,

pedagogickými pracovníky, kteří zajišťují prezenční vzdělávání v mateřské škole, základní škole, školní družině, školním klubu, v oborech vzdělání Praktická škola jednoletá nebo Praktická škola dvouletá, nebo

pedagogickými pracovníky školských zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy

zaměstnanci bezpečnostních sborů,

příslušníci ozbrojených sil,

zaměstnanci orgánů ochrany veřejného zdraví,

zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů,

zaměstnanci Úřadu práce České republiky,

zaměstnanci České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení,

zaměstnanci Finanční správy České republiky.

Pokud vykonáváte některou z uvedených profesí a máte zájem o umístění dítěte ve škole v době, kdy nebude mít prezenční výuku, urychleně mě kontaktujte na: reditelka@zstehov.cz

I přes momentální personální nouzi se pokusíme Vám umístění dítěte zajistit.

Publikováno 8. 4. 2021 15:31

Zápis do 1. třídy

pod záložkou Základní škola - Přijímání žáků najdete pokyny k zápisu do 1. třídy. Přihlášku a zápisní list si stáhnete v záložce Formuláře ke stažení. Bohužel ani letos nejde udělat zápis s osobní přítomností budoucích žáčků, ale Vaše děti většinou známe, těšíme se na ně a pokusíme se udělat pro ně alespoň hezké rozloučení s MŠ, tak jako loni.

Publikováno 7. 4. 2021 14:18

24. 4. Jiří