O ŠKOLE > MATEŘSKÁ ŠKOLA

Mateřská škola

Mateřská škola byla postavena koncem roku 2013, v provozu je od 1. února 2014. Její kapacita je 28 dětí. Je součástí budovy ZŠ, se kterou má společnou jídelnu a zahradu.

Třídní vzdělávací program vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, klademe důraz na vzájemný respekt a pohodu dětí, u předškoláků dbáme na předškolní přípravu.

_MG_8971.jpg

Mateřská škola Třešňovka

Nově vzniklá lesní třída Třešňovka sídlí v klidném prostředí poblíž starého třešňového sadu a lesa nad Tehovem. Její zázemí tvoří dřevěná klubovna a teepee. Přístupová cesta k lesní třídě je od kostela, možnost krátkodobého parkování je u hřbitova.

Třídní vzdělávací program vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, ale zároveň se hlásí k filozofii lesních mateřských škol a klade důraz na přirozený pobyt a pohyb v přírodě.

Lesní mateřská škola byla otevřena 1. září 2019 a její kapacita je 16 dětí.

_MG_9040.jpg

Obědy do obou MŠ dovážíme z jídelny Magic Hill ve Světicích, svačiny připravují naše kuchařky.

25. 7. Jakub

Zítra: Anna