O ŠKOLE > ZPRÁVY > Karanténa v LMŠ a ZŠ

Karanténa v LMŠ a ZŠ

protože Vás přetížená hygienická stanice bohužel dosud nekontaktovala, píši Vám to, co mi bylo sděleno po telefonu:

LMŠ: Karanténa do středy včetně, nástup do LMŠ ve čtvrtek podmíněný negativním PCR testem 5. až 7. den po kontaktu (ten byl ve středu 10. 11.).

ZŠ: Karanténa do pátku včetně pro děti z páté třídy, které byly v pátek ve škole, pro děti ze čtvrté třídy, které byly v pátek v družině, pro děti z ostatních tříd, které byly v pátek v družině od 14:45, kdy byla oddělení spojena. Nástup do školy v pondělí je podmíněn negativním PCR testem provedeným 5. až 7. den po kontaktu, který byl 12. 11.

Pozitivní antigenní testy z pondělního testování nemají díky hygienickým opatřením, která jsme při testování nastavili, na provoz školy žádný vliv.

OČR Vám vystaví dětský lékař.

6. 12. Mikuláš

Zítra: Ambrož, Benjamín