O ŠKOLE > ZPRÁVY > Návrat do školy

Návrat do školy

v pondělí 30. listopadu se děti vrací do školy. Pod záložkou Základní škola - Rozvrhy a pomůcky najdete nové rozvrhy hodin.

Družina bude rozdělena do čtyř oddělení po ročnících, pátá třída do družiny chodit nebude. Stejně tak nejsme schopni personálně zabezpečit ranní družinu, do které se přihlásily pouze čtyři děti, bohužel každé z jiné třídy.

Organizace výuky: Děti budou do školy přicházet hlavním vchodem, pouze 3. třída vchodem od kostela. V šatnách se budou děti zdržovat jen nezbytně dlouhou dobu. Vstup rodičů do budovy  je až do odvolání zakázán.

Děti budou mít dvě až tři roušky v uzavíratelném sáčku, doporučujeme též ubrousky (aby nepokládaly svačinu na lavici). Do třídy nemusí mít nějak zvlášť teplé oblečení, větráme průběžně naším systémem, který do tříd vhání již předehřátý vzduch.

Ve dnech 21. a 22. prosince bude ředitelské volno. Rodičům, kteří si nebudou moci zajistit hlídání, nabídne pro děti od 1. do 4. třídy hlídání škola, formulář včas zveřejníme.

Vážení rodiče, děkujeme Vám za dosavadní spolupráci a doufáme, že nám školní docházka tentokrát vydrží co nejdéle!

19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela