O ŠKOLE > ZPRÁVY > Obědy

Obědy

Připomínáme všem rodičům, že mají povinnost, pokud jejich dítě onemocní nebo má z jiného důvodu vícedenní absenci ve škole či školce, odhlásit jim objednané obědy, a to na celou dobu trvání nepřítomnosti. Pouze první den nepřítomnosti žáka je možné odebrat oběd za dotovanou cenu. Školní obědy jsou dotované státem (režijní výdaje, mzdové výdaje…), a proto žák, který je ve škole či školce nepřítomen, má nárok na zvýhodněnou cenu stravování pouze první den neplánované nemoci. Oběd si lze vyzvednout ve ŠJ a odnést v jídlonosiči – doba výdeje oběda 11:15 do 11:40, jindy není možné oběd vydat, kuchařky pak vydávají obědy školním dětem.

Pokud dítě onemocní, a vy objednané obědy nezrušíte, jsme nuceni od druhého dne účtovat plnou cenu oběda (68 Kč).

30. 9. Jeroným

Zítra: Igor