O ŠKOLE > ZPRÁVY > Informace z družiny

Informace z družiny

v letošním roce budou otevřena tři oddělení družiny. Z družiny lze žáky vyzvedávat do 13:30 hodin. Od 13:30 do 15:00 budeme venku mimo školu. Od 15:00 do 17:00 si můžete vyzvedávat žáky kdykoliv. Žáci, kteří odcházejí z družiny domů sami a půjdou v jiný čas, než mají v zápisovém lístku, musí odevzdat žádost. Formulář je ke stažení na stránkách školy, nebo u vychovatelek ŠD. Žáci se nesmí omlouvat mobilním telefonem, ani sms zprávou. Do konce září vybíráme 200,- Kč na výtvarné potřeby. Dávejte prosím žákův věci na převlečení na ven. Řád školní družiny si můžete přečíst na stránkách školy nebo u vychovatelek ŠD.

Těšíme se na spolupráci.

S pozdravem vychovatelky ŠD

Dále prosíme, aby si děti přinesly do školy lžičku v obalu (např. v uzavíratelném sáčku). Letos budou kromě mléka i jogurty a tvaroh, v jídelně tolik lžiček nemáme a nechceme od dodavatele brát jednorázové plastové. Vlastní lžičky si děti ve škole umyjí, osuší a uloží do skříňky.

7. 12. Ambrož, Benjamín

Zítra: Květoslava