O ŠKOLE > ZPRÁVY > Fotograf a nabídka výletu

Fotograf a nabídka výletu

ve čtvrtek 5. října přijde do školy fotograf s nabídkou pamětních fotografií (první třída, kalendáře...).  Pro urychlení napište dětem do notýsku, případně sdělte v MŠ, zda se dítě bude fotit, jestli se sourozencem, zvlášť a podobně.

Tentýž den pořádá obec Tehov zájezd do zámecké zahrady ve Štiříně, po které bude návštěvníky provádět Václav Větvička. Jelikož je zahrada většinu roku nepřístupná, je to jedna z mála vzácných příležitostí ji uvidět. Autobus bude odjíždět v 16:00 od úřadu. Zájemci se mohou hlásit na OÚ u paní Pilné.

Pokud bude volné místo a nebudete mít čas se svými dětmi jet, mohu je vzít s sebou (Vyzvednu je rovnou z družiny) a vyzvednete si je po návratu (cca v 19:00). Zájemci ať se hlásí v ředitelně.

19. 8. Ludvík

Zítra: Bernard